Rejestracja menu
Beata Szlachetka
Beata Szlachetka
Właścicielka biura rachunkowego Business Outsourcing Beata Szlachetka, związana z księgowością nieprzerwanie od 1990 roku

Właścicielka biura rachunkowego Business Outsourcing Beata Szlachetka, związana z księgowością nieprzerwanie od 1990 roku, przewodniczącą Klubu Biur Rachunkowych prowadzonego przez Stowarzyszenie Księgowych Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

Od 2009 członek Stowarzyszenia Księgowych, posiada certyfikaty Głównego Księgowego od roku 2011 oraz Certyfikowanego Eksperta Usług Księgowych od 2016. Planuje kontynuację ścieżki zawodowej w celu uzyskania tytułu Dyplomowanego Księgowego, a także Doradcy Podatkowego.

W 2008 uzyskała certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w drodze zdanego egzaminu. W tym też roku rozpoczęła działalność gospodarczą, bazując na wiedzy zdobywanej uprzednio przez 18 lat na stanowiskach Głównej Księgowej w przedsiębiorstwach różnych branż.

W pracy stawia na rozwój osobisty i zawodowy, dlatego też w roku 2020 uzyskała tytuł licencjata w tematyce psychologii, w zakresie psychologii menadżera i organizacji. Ta tematyka doskonale łączy się z rolą mentora dla przedsiębiorców, którym Beata Szlachetka jest od 2018 roku.