Rejestracja menu
Elżbieta Młynarska-Wełpa
Elżbieta Młynarska-Wełpa
Specjalista w zakresie prawa pracy i rozliczania świadczeń dla pracowników, wykładowca na kursach organizowanych przez O.O. w Warszawie SKwP

Specjalista w zakresie prawa pracy i rozliczania świadczeń dla pracowników, wykładowca na kursach organizowanych przez OO w Warszawie SKwP z zakresu kadrowo-płacowego, ZFŚS, umów cywilno-prawnych. Autor publikacji z zakresu prawa pracy, sporządzania list płac, rozliczania zasiłków z ubezpieczeń społecznych, zawierania umów cywilno-prawnych, dokonywania potrąceń z wynagrodzeń. Menedżer, konsultant i trener posiadający ponad 15-letnie doświadczenie w HR.

Absolwentka Wydziału Zarządzania UW oraz studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Zarządzania Personelem na Wydziale Psychologii UW oraz MBA dla HR w Akademii Koźmińskiego, a także licznych kursów i szkoleń z zakresu HR i prawa pracy.

Doświadczenie menedżerskie zdobywała tworząc i zarządzając działami personalnymi w międzynarodowych korporacjach i firmach outsourcingowych. Odpowiadała zarówno za obszary administracji personalnej, wynagrodzenia i benefity w wewnętrznych działach HR, jak również za obsługę i relacje z klientami firm outsourcingowych oferujących usługi administracji kadrowo-płacowej. Wieloletni praktyk HR, łączący doświadczenie menedżerskie zdobyte w "dwóch światach HR: wewnętrznym i zewnętrznym", ekspert w zakresie znajomości prawa pracy i naliczania wynagrodzeń specjalizuje się w projektach doradczych z obszaru HR oraz szkoleniach z zakresu kadrowo-płacowego.