Rejestracja menu
Robert Czuła
Robert Czuła
prezes zarządu Soneta sp. z o.o., producenta oprogramowania enova365

Robert Czuła - Prezes Zarządu Soneta Sp. z o.o, producenta oprogramowania enova365, TRIVA
Inżynier, wizjoner, biznesmen. Związany z branżą IT od ponad trzydziestu lat. Absolwent Politechniki Krakowskiej, który projektowanie elastycznych systemów produkcyjnych zastąpił projektowaniem systemów kadrowo-płacowych.
Współzałożyciel spółki Soneta, nieprzerwanie rozwijającej się od 2002 roku, która jest obecnie jednym z wiodących producentów oprogramowania ERP.
Flagowy produkt spółki - enova365, to system do wspierania zarządzania przedsiębiorstwami oraz instytucjami. Korzysta z niego ponad 14 500 klientów i aż 88% poleca go innym użytkownikom. W 2012 roku enova365 jako pierwsza na rynku rozszerzyła ofertę o dostęp do pełnego systemu ERP w chmurze Microsoft Azure, a w tym roku uzyskała nagrodę Computerworld: Best in Cloud dla najlepszego produktu ERP/CRM w chmurze.Robert Czuła, dzięki dewizie towarzyszącej mu w życiu: „rzeczy proste robi się prosto, a rzeczy trudne da się zrobić”, odnosi sukcesy nie tylko w biznesie. Jak potwierdza praktyka, posiada szczęśliwą rękę do budowy zespołów ludzkich, która sprawdza się zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Jego hobby to krótkie podróże rowerowe (po płaskim i w dół) oraz żeglarstwo (tu akurat halsowanie może być całkiem przyjemne).